USB Bellek Görünümlü Harekete Duyarlı Gizli Kamera
1430754175_USB_FLASH_BELLEK_KAMERA_HD_KALITE_8GB_MicroSD__93968115_0-1

USB Bellek Görünümlü Harekete Duyarlı Gizli Kamera

129,00  129,00 

banner_duzenleme

İstek Listeme Ekle
  • Açıklama
  • Yorumlar (0)

Ürün Açıklaması

Harekete Duyarlı Gizli Kamera USB bellek görünümlü

ister USB bellek olarak kullanın, ister ses kaydı yapın, ister harekete duyarlı sesli, renkli video kaydı yapın. Teknoloji harikası gizli kamera HD USB bellek kamera harekete duyarlı özelliğine sahip. USB bellek görünümlü olan ve normal bellek görevi gören kamera kayıt cihazı olduğu kimsenin aklına gelmez. Kameralı ses kayıt cihazı ile artık dilediğiniz yerde görüşmelerinizi kayıt altına alabilir ve daha sonrası karşınızdaki, ben demedim yalan söylüyorsun dediğinde, sizleri zor durumdan kurtaracak ama sizleri zan altına bırakanları utandıracak video kaydını görüşmelerinizi sunabilirsiniz, yada bir iş görüşmenizi veya okulda hocanın dersini kayıt altına alıp daha sonra hatırlamak için kayıtlarını izleyebilirsiniz.

USB gizli kamera nasıl çalışıyor?

Kamera üzerinde bulunan düğmeleri ile video, harekete duyarlı video ve fotoğraf komutları verilir, cihazın üzerindeki LED gösterge sayesinde hangi konumda olduğunu gösterir.

Kameranın harekete duyarlı özelliği nasıl çalışıyor?

Harekete duyarlı özelliği sayesinde gereksiz yere video kaydı yapmaz ve böylece aynı zamanda güç kaynağı tüketmez boş yere hafızayı doldurmaz. Otomatik olarak video kayda başlar hareket algılama yapar ise ve kayıt esnasında 3 dakika sonra herhangi bir hareket algılama yapmaz ise kayıt da olan videoyu otomatik olarak kayıt altına alır ve bir sonraki hareket algılama yapana kadar bekleme konumunda hazır bekler.

USB Bellek olarak kullanılabilir mi?

Evet, harici max. 32GB hafıza kartı takarak normal bellek olarak kullanabilirsiniz.

Nasıl şarj edilir?

Kamera bilgisayar üzerinden USB’ den şarj edilir.

USB gizli kamera kayıt cihazı genel bilgi

 

Dahili hafıza: yok, max. 32 GB destekler

Batarya: şarj edilebilir

Harekete duyarlı video 720 x 480 / 30 fps

Fotoğraf: JPEG 1280 x 960

USB bellek olarak kullanılır

Bağlantı: 2.0 USB

 

Kutu içeriği

USB bellek kamera

Türkce kullanım kılavuzu

 

Yasal Uyarı:

Cihazın, tehdit, şantaj, kişilik haklarına tecavüz vs. gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz..!

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.


Bu Ürüne İlk Yorumu Siz Yapın “USB Bellek Görünümlü Harekete Duyarlı Gizli Kamera”