led-ampuel-Seklinde-gizli-kamera-ta-5684-gizli-kameralar-1

Led Ampül Şeklinde Gizli Kamera

245,00  245,00 

banner_duzenleme

İstek Listeme Ekle
  • Açıklama
  • Yorumlar (0)

Ürün Açıklaması

Led Ampül Şeklinde Gizli Kamera

Yukarıda resmini paylaştığımız Led Ampül gizli kamera şık görüntüsüyle ev aksesuarı görevini yapar, aynı zamanda gizli kaydetmesini istediğiniz ortamı yaklaşık 15 saat boyunca hafıza kartına kaydeder. Hem video hem ses kaydedebilen Led Ampül gizli kamerayı ister evinizde, ister ofisinizde kullanabilir, şüphe duyduğunuz kişileri saatlerce kayıt altına alarak istenilen net görüntüleri elde edebilirsiniz. Ayrıca Led Ampül kamerayı Messenger ve skype gibi iletişim araçlarında web kamerası olarak da kullanabilirsiniz.

Led Ampül Gizli Kamera Özellikleri:

Kayıt Formatı: AVI yüksek çözünürlük (HD) Kayıt Türü: renkli görüntü + ses Kayıt Süresi: 15 saat Video Oynatıcı: tak çalıştır, driver veya program gerektirmez.

Led Ampül Gizli Kamera İle Normal Video Çekimi:

Led Ampül gizli kamera ile normal video kaydı için öncelikle hafıza kartını yuvasına sokup cihazı (ON) tuşuna basarak açmanız gerekmektedir. Açtıktan sonra cihazın üzerinde sürekli olarak mavi renkli ışık yanacaktır. Mavi ışığın sürekli yanması cihazın hazır konumda olduğunu göstermektedir. Video kaydına geçmek için kumanda üzerinde yer alan (video/ses) tuşuna basmanız gerekir. Bu işlemden sonra mavi ışığın iki defa yanıp söndüğünü göreceksiniz, bu işlem video + ses kaydına geçmenize işarettir. Video kaydını durdurmak için tekrar (video/ses) tuşuna basarak mavi ışığın sürekli olarak yanmasını sağlamalısınız. Tüm bu işlemlerin ardından videonuzu hafıza kartına başarıyla kaydetmiş olacaksınız.

Led Ampül Gizli Kamera İle Hareket Sensörlü Video Çekimi:

Led Ampül gizli kameranın hareket algılayıcı sensörünü devreye sokmak için kumanda üzerindeki (hareket algılayıcı) tuşuna basmanız gerekir. Daha sonra cihaz üzerindeki ışık hızlıca yanıp sönmeye başlar. Böylelikle cihazın hareket algılayıcı sensörünü çalıştırmış olacaksınız. Şimdi hareket algılayıcı sensörün nasıl işlediğini görelim: cihaz üç (3) dakikada bir mekanda hareket halinde olan kişiyi yada bir nesneyi gözetler. Böylelikle hareket eden kişiyi yada nesneyi otomatik olarak hafıza kartına kaydeder. Bu işlemi bitirmek için de kumanda üzerindeki (hareket algılayıcı) tuşuna tekrar basmanız gerekir.

Led Ampül Gizli Kamera İle Fotoğraf Çekimi:

Led Ampül gizli kamera ile fotoğraf çekmek için cihazı bekleme konumuna getirmeliniz. Daha sonra kumanda üzerinden (Foto çekme) tuşuna basarak mavi ışığın kapanıp tekrar açıldığını göreceksiniz. Bu işlem fotoğraf çekmenizi başarıyla tamamlayıp, hafıza kartına kaydetmenize işarettir.

Led Ampül Gizli Kamera İle Görüntüsüz Ses Kaydı:

Led Ampül gizli kamera ile ses kaydetmek için kumada üzerinde bulunan (Ses kayıt) tuşuna basmanız gerekmektedir. Bu tuşa bastıktan sonra mavi ışığın hızlı bir şekilde yanıp söndüğünü göreceksiniz. Bu işlem ses kaydına başarı ile girdiğinizi göstermektedir. Ses kaydını sonlandırmak için tekrar (ses kayıt) tuşuna basarak mavi ışığın sürekli olarak yandığını göreceksiniz, böylelikle ses kaydını hafıza kartına otomatik olarak kaydetmiş olacaksınız. Led Ampül Gizli Kamera Teknik Özellikleri: Kayıt Formatı AVI Yüksek çözünürlük 720 (HD) Hafıza Micro SD kart (Maximum 32 GB) Fotoğraf Kayıt Pixel 1280 x 960 JPG Video Kayıt Pixel 720 x 640 – 30 FPS Görüntü Özelliği 3.2 MP Sensör PC Bağlantı USB 1.1-2.0 Şarj Süresi (2-3) saat Pil özelliği Dahili şarj edilebilir lion batarya (2.200mAh-3.7V) İşletim Özelliği Windows 98 – 2000 – XP – ME – Vista Ekstra Uzaktan kumada (15 metre mesafeli) Yasal Uyarı: cihazın, tehdit, şantaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.


Bu Ürüne İlk Yorumu Siz Yapın “Led Ampül Şeklinde Gizli Kamera”