Gizli Masa Saat Kamera Dijital Yuvarlak

Gizli Masa Saat Kamera Dijital Yuvarlak

250,00 

banner_duzenleme

Gizli Masa Saat Kamera Dijital Yuvarlak ile sesli renkli video kaydı yapabilir, dilerseniz görüntüsüz ses kaydı yapabilir, fotoğraf çekebilir ve en büyük özelliği sayesinde harekete duyarlı modunda sadece hareket algılama yapar ise otomatik olarak video kayda başlar.

İstek Listeme Ekle
  • Açıklama
  • Yorumlar (0)

Ürün Açıklaması

Gizli Masa Saat Kamera Dijital Yuvarlak 

Yeni Yuvarlak 120 Derece Acı Gizli Kamera Özellikli Masa üstü Alarmlı Saat

Harekete Duyarlı Gizli Kamera

Masa saati görünümlü gizli kamera ile sesli renkli video kaydı yapabilir, dilerseniz görüntüsüz ses kaydı yapabilir, fotoğraf çekebilir ve en büyük özelliği sayesinde harekete duyarlı modunda sadece hareket algılama yapar ise otomatik olarak video kayda başlar. Kamera sensörü harekete duyarlı video kayıt esnasında her 3 dakikada herhangi hareketlilik olup olmadığını kontrol eder, hareket var ise kayda devam eder yok ise kaydı kayıt altına alır ve bir sonraki algılama yapana kadar bekleme konumunda hazır bekler.
Harekete duyarlı modunda hiç kayıt yapmaz ise 12 saat bekleme konumuna sahip.

Komutlar nasıl verilir?

Gizli kameranın kumandasındaki on düğmesine basdıktan sonra masa saatinde mavi ışık sabit yanmaya başlayacak, mavi ışık sabit yanıyorsa bu komut almaya hazır anlamına gelir, kumandadaki herhangi kayıt tuşuna bastığınızda kayda başlar.

Gizli Kamera Video Kayıt İzleme
Casus kamera ile yapılan video kayıtları ister hafıza kartını çıkartarak card reader aracılığıyla bilgisayardan izleyebilir veya kamerayı direk USB kablo yardımıyla bilgisayara bağlantı kurup ilgili kayıtları izleyebilir, silebilir veya kopyalayabilirsiniz.
12 Saate kadar Video Kayıt İmkanı
Kamera yaklaşık tam şarj ile 12 saate kadar görüntü kayıt altına alabilir. 12 saat video kaydı yapabilmek için 32GB mikro SD hafıza kartı kullanılması gerekir.
25 Saate kadar Ses Kayıt İmkanı
Masa saati ile dilerseniz gizli ses kaydı kayıt altına alabilirsiniz, görüntü yok sadece ses bu özellikte kayıt altına alınır.

Paket İçerik:

2200 mAh Şarj edilebilir Batarya
Kumanda çekim mesafesi yaklaşık 20 metre
120 derece kayıt açısı
Ses kayıt mesafe 35 metre
Kayıt Boyutları: 1GB/40 dakika

Garanti Süresi: 2 yıl

Yasal Uyarı:

Cihazın, tehdit, şantaj, kişilik haklarına tecavüz vs. gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz..!

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.


Bu Ürüne İlk Yorumu Siz Yapın “Gizli Masa Saat Kamera Dijital Yuvarlak”