Gizli Kamera Saat

1080P Full HD Kol Saati Gizli Kamera Gece Görüşlü

Gizli Kamera Saat

Gizli kamera saat

modelleri yaz aylarında en çok satan gizli kamera modelidir. Günümüzde artık HD kalitesinde çekim yapan mini kamera yerleştirilmiş saat kamera ile istediğiniz yerde hem hd kalitesinde videolar çekebilir hem resimler çekebilirsiniz. Aynı zamanda ses kaydı yapabilen modeller ile bu mucize gizli kameralara www.gizlikameram.org sitesinden kredi kartına  ay taksitle sahip olabilirsiniz.
Gizli kamera saat genel özellikleri :

Gece görüş özellikli 1080p HD kamera kol saati. Dahili 8 GB hafızasına sesli renkli video kaydı yapabilir, fotoğraf çeker, görüntüsüz ses kaydı yapabilir ve MSN – SKYPE gibi görüşmeli chat sitelerinde web kamera olarak kullanılabilir.

  • Video: AVI formatında 30 fps 1920×1080
  • Gece görüş: 4 adet IR led
  • Fotoğraf: JPEG formatında 4032×3024 piksel
  • Ses kayıt: WAV formatında görüntüsüz ses kaydı
  • Web kamera: MSN, SKYPE gibi borçok canlı sohbet sitelerinde kullanılır.

Full HD kamera nasıl çalısıyor?

Kameralı kol saati iki fonskiyon düğmesiyle kolayca kullanılır, biri açma/kapama ve video kayıt düğmesidir, diğeri ise mod düğmesidir. Mod düğmesinden video – gece görüş video modu – fotoğraf – görüntüsüz ses kayıt özellikleri arasında manuel olarak seçim yapılır, led gösterge sayesinde hangi çekim modda olduğunu gösterir, video kayıt esnasında led göstergesi yanmaz. Tüm kayıtlarda saat ve tarih damgası mevcut.

Share this post