full-hd-anahtarlik-kamera-1

Gizli Anahtarlık Kamera

90,00  90,00 

banner_duzenleme

İstek Listeme Ekle
  • Açıklama
  • Yorumlar (0)

Ürün Açıklaması

Anahtarlık Şeklinde HD Video Kamera

Anahtarlık kamera ile isterseniz sesli video, isterseniz resim çekebilirsiniz! Anahtarlık kamera gizli bir kamera olup araba anahtarlığı görünümündedir. AVI Formatında kaydettiği videoları istediğiniz bilgisayarda kolayca izleyebilirsiniz. Anahtarlık kamera 3.2 MP olup kamera görüntüsü oldukça nettir. Video kaydı esnasında ses kaydı da yapmaktadır.

Ürün Özellikleri:

Micro SD kart giriş Sesli ve görüntülü kayıt Li-poli batarya USB 2.0 ve 1.0 uyumlu AVI Formatında kayıt Kayıtları USB bağlantılı Avi. Formatına uygun cihazlarda izlenebilir. Full şarj ile 1 saat kadar kesintisiz video kaydı yapmaktadır. 640×480 görüntü çözünürlüğü mevcuttur. 16 GB kadar desteklenen hafıza. Ürün 2 yıl İthalatçı Firma garantilidir.

Ürün Ölçüleri:

14 x 1,5 x 1,5 cm

Paket İçeriği:

Anahtarlık Kamera Şarj ve görüntü için USB Kablosu Orjinal Metal ve Şık Kutusunda   Önemli Not: Ürünü kapalı durumda bilgisayarınızın usb sinden şarj edebilirsiniz. Ürün tak çalıştır özelliğine sahiptir, ürünü usb ye yerleştirdiğinizde otomatik olarak bilgisayar tanıyacaktır.   Yasal Uyarı: Cihazın, tehdit, santaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.


Bu Ürüne İlk Yorumu Siz Yapın “Gizli Anahtarlık Kamera”