Duvar Saati Gizli Kamera Harekete Duyarlı

Duvar Saati Gizli Kamera Harekete Duyarlı

300,00 

banner_duzenleme

Duvar Saati Gizli Kamera Harekete Duyarlı, bu ürünümüz genelde ebeveyn tarafından dadı – bebek bakıcıların çocuklarına nasıl davrandıklarını görmeleri için kullanılıyor.

İstek Listeme Ekle
  • Açıklama
  • Yorumlar (0)

Ürün Açıklaması

Duvar Saati Gizli Kamera Harekete Duyarlı

Duvar saati görünümlü gizli kamera

Duvar Saati Gizli Kamera Harekete Duyarlı, bu ürünümüz genelde ebeveyn tarafından dadı – bebek bakıcıların çocuklarına nasıl davrandıklarını görmeleri için kullanılıyor. Uzaktan kumandası ile 15 metreden komut verilebilir, kumandası ile fotoğraf çekme – görüntüsüz ses kaydı yapabilme – tek çekim video kaydı şarj veya bataryası bitene kadar kayıt yapılır ve harekete duyarlı komutları verilir. Video formatı AVI olup 30 fps ile 720 x 480 piksel kalitesinde sesli, renkli Video kaydı yapabilmektedir. Tek çekim video kaydı tam şarj ile yaklaşık 12 saat kesintisiz Video kaydı yapma özelliğine sahib. JPEG formatında 1200 x 1600 piksel ile fotoğraf çekme özelliği, görüntüsüz ses kaydı özelliği ile yaklaşık 25 saat ses kayıt imkanı. Harekete duyarlı modunda günlerce hatta aylarca bekleme konumunda kalabilir. Duvar saati kamera’da 2300 mAh şarj edilebilir bataryası mevcut. Duvar saatinde gizli kamera olduğu kimseler tarafından anlaşılamaz. Dahili hafızası yoktur, harici mikro SD kart girşi mevcut ve maksimum 32 GB hafıza Kart destekler. Genelde 8 GB ebeveynlerin işini görüyor. Kısacası çocuğunuz emin ellerde olup olmadığını bilmek sizlerin en doğal hakkı.
Kameranın harekete duyarlı özelliği nasıl çalışıyor?

Harekete duyarlı özelliği sayesinde gereksiz yere video kaydı yapmaz ve böylece aynı zamanda güç kaynağı tüketmez boşyere hafızayı doldurmaz. Otomatik olarak video kayda başlar hareket algılama yapar ise ve kayıt esnasında 3 dakika sonra herhangi bir hareket algılama yapmaz ise kayıtda olan videoyu otomatik olarak kayıt altına alır ve bir sonraki hareket algılama yapana kadar bekleme konumunda hazır bekler.
Kayıtlar nasıl izlenir?

Kutu içeriğinden çıkan USB kablosu ile Bilgisay ile bağlantı kurup ilgili kayıtları izleyebilir, silebilir veya kopyalayabilirsiniz.
Saat kamera nasıl şarj olur?

Kutu içeriğinden çıkan Ac adaptör şarj cihazi ile dahili şarj edilebilir bataryası şarj edilir.
Saat kamera genel bilgi

AVI formatında Video kaydı yapabilmektedir
JPEG formatında fotoğraf çekilebilir
WAV formatında görüntüsüz ses kaydı yapılır
Mikrofon: var
Dahili Şarj edilebilir Batarya
USB bellek görevi görür
Tak & Çalıştır, Driver program gerek duymaz

Kutu içeriği

Harekete duyarlı duvar saati kamera
Kullanım kılavuzu
garanti belgesi
USB Data Kablo
AC şarj adaptör

Yasal Uyarı:

Cihazın, tehdit, santaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkiletmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz..!

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.


Bu Ürüne İlk Yorumu Siz Yapın “Duvar Saati Gizli Kamera Harekete Duyarlı”