Duvar Arkası Dinleme Cihazı Orjinal Ürün

Duvar Arkası Dinleme Cihazı Orjinal Ürün

180,00 

banner_duzenleme

Duvar Arkası Dinleme Cihazı Orjinal Ürün The ear listens duvar arkası dinleme cihazı duvara temas ettiğinde, duvarda oluşan tüm titreşimleri yakalar ve sese çevirir.Kaliteli kulaklıkları sayesinde tüm sesleri ayrı ayrı duyabilir ve ayırt edebilirsiniz.

İstek Listeme Ekle
  • Açıklama
  • Yorumlar (0)

Ürün Açıklaması

Duvar Arkası Dinleme Cihazı Orjinal Ürün

Duvar arkasındaki en hassas bir biçimde dinlemekmi istiyorsunuz? The Ear Listens  tam size göre…

The ear listens duvar arkası dinleme cihazı duvara temas ettiğinde, duvarda oluşan tüm titreşimleri yakalar ve sese çevirir. Kaliteli kulaklıkları sayesinde tüm sesleri ayrı ayrı duyabilir ve ayırt edebilirsiniz. Sadece ben zeminde değil aynı zamanda tuğla, ahşap ve metal yüzeylerde de aynı performansı sergiler. Özel yükseltici preamplifikatörü sayesinde mikro ölçekteki titreşimleri dahi yakalarayak kulağınıza getirir.

Duvar dinleme cihazı ‘nın  kullanım alanları nelerdir?

Tesisat tamircilerinin arızayı tespi etmesini kolaylaştırır. Patlak kaçak ve benzeri durumlarda nokta atışı yapılarak arızalı yer tespit edilebilir.
Oto tamiri ya da mekanik aletlerde sürtünme , çalışma bozukluğu gibi durumlar rahat bir şekilde tespitiyle kısa sürede tamir gerçekleştirilebilir.
Saat ve küçük hassas mekanik aletinlerin çalışma seslerini duyabilirsiniz.

Duvar dinleme cihazı nasıl çalışır?

Cihazın ön kısmını dinlemek istediğimiz yüzeye dokundurarak O/I şeklindeki açma kapama düğmesini açık konumuna getiriyoruz. Paket içeriğiyle birlikte gelene stereo kulaklığı kulağımıza takıp dinleme işlemini gerçekleştiriyoruz. İçinde bulunan şarjlı pillerle çalıştığı için ekstradan bir pil almanıza gerek yoktur. Tam dolu şarjla 3 ila 5 saat arası kullanıma uygundur.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.


Bu Ürüne İlk Yorumu Siz Yapın “Duvar Arkası Dinleme Cihazı Orjinal Ürün”