01_036ea24b-fd83-4e85-8833-b9b95063dad9_large-1

Citroen Kameralı Anahtarlık 1080P Full HD

290,00  290,00 

banner_duzenleme

Stokta yok

İstek Listeme Ekle
  • Açıklama
  • Yorumlar (0)

Ürün Açıklaması

Gece Görüş Kameralı Anahtarlık 1080P Full HD 12 MP

Full HD çözünürlükte sesli renkli video kaydı yapabilir, fotoğraf çekebilir, görüntüsüz ses kaydı yapabilir veya harekete duyarlı modunda video kaydı oluşturabilirsiniz. Evde Ofiste İşte Herzaman Yanınızda İhtiyaç Duyduğunuzda Resim Video ve Ses Kayıt Yapma İmkanı Sağlar. Gece görüş modunda 1-2 metre karanlıkta kayıt yapabilir.

Full HD Kamera Ürün Özellikleri:

Harekete duyarlı video Normal video Görüntüsüz ses kayıt Gece görüş Özellikli Fotoğraf Şarjda sürekli kayıt imkanı Bu ve Bundan Yüksek Modeller İçin Yeni Hafıza En Fazla 32GB Micro SD destekler. Full HD kamera ile yapılan tüm kayıtları ister kutu içeriğinden çıkan USB data ve aynı zamanda şarj kablosu ile bilgisayar bağlantı kurabilir, ister hafıza kartını çıkartıp kart okuyucu yardımıyla bilgisayara takıp izleyebilir, silebilir yada kopyalayabilirsiniz. Dahili şarj edilebilir bataryası USB kablosu ile bilgisayardan şarj edilir.

Full Hd Kamera Paket İçeriği

1080P Full HD Gece Görüş Kameralı Anahtarlık USB Data / Şarj kablosu Tv Bağlantı Kablosu Şarj Adaptör Kullanım Kılavuzu Yasal Uyarı: Cihazın, tehdit, santaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkiletmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz..!

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.


Bu Ürüne İlk Yorumu Siz Yapın “Citroen Kameralı Anahtarlık 1080P Full HD”