Duvar Saati Ortam Dinleme Cihazı 10 Gün Bekleme Süresi

Duvar Saati Ortam Dinleme Cihazı 10 Gün Bekleme Süresi

400,00  400,00 

banner_duzenleme

İstek Listeme Ekle
  • Açıklama
  • Yorumlar (0)

Ürün Açıklaması

Duvar Saati Ortam Dinleme Cihazı  10 Gün Bekleme Süresi

Duvar Saati Dinleme Cihazı Nasıl Çalışır ?
Herhangi bir sim kartı cihaza takmalısınız. Daha sonrasında dinleme yapmak istediğiniz yere yerleştirmelisiniz. İstediğiniz an simkartı telefonunuzdan arayarak dinleme yapabilirsiniz. Bu üründe kullanlan sim kart modülü aslında bir cep telefonu mekanizmasına sahiptir. Cep telefonundan tek farkı tuşlarının olmamasıdır. Arandığı an cihaz otomatik olarak telefonu cevaplar. İsterseniz ses sensörünü aktiv edebilirsiniz. Böylece cihaz kendisi bir ses algıladığı zaman sizi arar. Böylece hiçbir konuşmayı kaçırmamış olursunuz.
Dinlediğiniz sesleri çok basit birşekilde de kayıt edebilirsiniz. Cihaz sizi aradığında telefonunuzun ses kayıt butonuna basmanız yeterli olacaktır. Böylece tüm konuşmaları kayıt altına almış olursunuz. Cihazın üzerinde herhangi bir uyarı ışığı veya ses çıkarabilecek bir sistem yoktur. Bir masanın altına yapıştırılabilir. İsterseniz bir saksının içine bırakabilir, çocuğunuzun eşinizin ya da arkadaşınızın herhangi bir giyisisine saklayabilirsiniz. Ceket, palto gibi astarlı elbiselere çok rahatlıkla bir köşesinden açarak yerleştirebilirsiniz. Cihaz sadece ve sadece 3 gram ağırlığındadır. İsterseniz bir aracın içine görünmeyecek şekilde de bırakabilirsiniz. Yani kısaca aklınıza gelebilecek heryere bırakabilirsiniz. Sim kart üzerinden iletişim kurduğu için mesefe sınırı kesinlikle yoktur. Personelinizin eşinizin çocuğunuzun; Laptop çantasına,aracına, ofisine,evine vb. her yere yapıştırıcı özelliği sayesinde rahatlıkla bırakabilir ve istediğiniz yerden dinleme ve takip yapabilirsiniz. Dünyanın en gelişmiş dinleme cihazı ürünüdür. Gsm tabanlı, mini ortam dinleme modülü. Mesefa sınırı olmaksızın, cihazın bulunduğu ortamı cep telefonu sistemini bire bir kullanarak dinleyin.
Duvar Saati Dinleme Cihazı Özellikleri

Ses’ e duyarlı (VoS) özelliği ile sizi bilgilendirir. Ev, ofis ve mekan içi uygulamaları için idealdir.

Ses Sensörü sayesinde bir konuşma olduğunda bu süper cihaz otomatik olarak sizi arar, sizde kimse birşey anlamadan dinleme yapabilirsiniz.

Ses sensörünü aktiv etmek tamamen sizin elinizde ( isterseniz o bir ses algıladığında sizi arasın, isterseniz ses sensörünü kapatıp canınız ne zaman aramak isterse o zaman arayın.

40 metrekare çevresindeki her şeyi uydu aracılığıyla net bir şekilde dinleyebilme
2 Mikrofonla daha iyi dinleme
GSM (850/900/1800/1900MHz)
Şarjedilebilir 2500mAh lithium batarya
Bilgisayarınızın usb girişinden şarj edilebilir
Adaptörü ile şarj edilebilir.
Bekleme süresi 10 gündür.
Konuşmaları kesintisiz olarak 7 gün dinleyebilme imkânı sunar.
Duvar  Saat tasarım sayesinde farkedilmez
Çalışırken herhangi bir ses çıkarmaz ve ışık yanmaz farkedilmez

Yasal Uyarı: cihazın, tehdit, şantaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.


Bu Ürüne İlk Yorumu Siz Yapın “Duvar Saati Ortam Dinleme Cihazı 10 Gün Bekleme Süresi”