Duvar Saati Gizli Kamera İstanbul Desen

Duvar Saati Gizli Kamera İstanbul Desenli

250,00 

banner_duzenleme

İstek Listeme Ekle
  • Açıklama
  • Yorumlar (0)

Ürün Açıklaması

Duvar Saati Gizli Kamera İstanbul Desenli

Bu şık saat gizli kamera evinizde,iş yerinizde hiç bir şüphe uyandırmadan 24 saat kesintisiz renkli ve sesli kayıt yapar.

Kaydettiğiniz görüntüleri özel USB kablosu ile bilgisayara takıp izleyebilirsiniz.

Ürünü kullanmaya başladığınızda ne kadar dahice bir ürün olduğunu göreceksiniz.

Her ortama uyum sağlaması ve taşınabilir olması açısından evinizin salonuna, oturma odasına, mutfağa ve aklınıza gelebilecek her yere asabilirsiniz.

Kutu içeriğinde olan şarj adaptörü ile tekrar tekrar şarj edip yıllarca kullanabilirsiniz.

Evet bu iddaalı saat gizli kamera kimse tarafından farkedilmez.

Teknik özellikler

Pikseller 5.0 Mega CMOS

Video Çözünürlüğü 1280 * 960

Video Formu  AVI FPS 30fps

Kayıt açısı  90 ° derece

Hareket Algılama Mesafe Doğrudan 6 metre

Aydınlatma  1LUX

Pil Kapasitesi 4800MA

Kayıt Süresi En Fazla 24 saat

Uzaktan Kumanda Mesafesi 10m

Ses Kaydı 40 metrekare

Güç Tüketimi 150MA/3.7V

Çalışma sıcaklığı 0-80 ° C

Operasyon harareti 10-60 ° C

Çalışma Nemi 15-85% RH

Bellek TF Kart  Maks.32Gb

Yazılım Medya oynatıcı / KMPlayer

Veri Aktarım Arayüzü USB1.1/2.0

İşletim Sistemi 2000/XP/Vista vindows 7-8

Bellek Tüketimi  1GB/40min

Şarj Süresi  Yaklaşık 4 saat

Duvar saati kamera Kullanma Klavuzu Detaylı :

Normal Video kaydı

Önce Micro SD kartınızı cihaz üzerindeki Micro SD kart yuvasına yerleştiriniz. Ardından güç anahtarını ON konumuna getiriniz. Uzaktan kumanda üzerindeki  tuşuna bastığınızda cihaz üzerindeki mavi gösterge lambası yanar ve cihaz bekleme konumuna geçer. Normal video kaydını başlatmak için kumanda üzerindeki  tuşuna basınız. Mavi gösterge lambası 2 kez yanıp söndükten sonra kapanır ve cihaz normal video kaydına başlar. Kaydı durdurup hafızaya kaydetmek için  tuşuna tekrar basınız. Cihaz bekleme konumuna geri döner ve mavi gösterge lambası devamlı yanar.

 Not: Video kaydı durdurulmadığında cihaz pil bitene kadar kayda devam eder ve pil bitmeden önce yapılan kayıt hafızaya otomatik olarak kaydedilir. Kaydedilen video dosyalarının uzunluğu 20 dakikadır.

Fotoğraf Çekme

Cihaz bekleme konumundayken fotoğraf çekmek için  tuşuna basınız. Mavi gösterge lambası söner ve tekrar yanar. Fotoğraf çekme işlemi tamamlanmıştır.

Hareket Sensörlü Video kaydı

Cihaz bekleme konumundayken hareket algılayıcı video kaydı konumuna geçmek için  tuşuna basınız. Mavi gösterge lambası hızlıca yanıp söner. Cihaz bir hareket değişimi algıladığında mavi lamba 2 kez yanıp söner ve video kaydı başlar. Cihaz 3 dakikada bir ortamda hareket olup olmadığını test eder. Hareket yoksa kayıt hafızaya kaydedilir ve tekrar bekleme konumuna geçer. Kaydı durdurup hafızaya kaydetmek ve bu modan çıkmak için  tuşuna tekrar basınız.

Ses kaydı

Cihaz bekleme konumundayken yani mavi gösterge lambası yanarken ses kaydını başlatmak için kumanda üzerindeki  tuşuna basınız. Mavi gösterge lambası yanıp söner ve ses kaydı başlar. Kaydı durdurup hafızaya kaydetmek için  tuşuna tekrar basınız. Cihaz bekleme konumuna geri döner ve mavi gösterge lambası devamlı yanar.

PC Kamera

PC kamera fonksiyonunu kullanabilmek için önce ilgili sürücü programı bilgisayarınıza kurunuz. Güç anahtarını önce OFF ardından ON konumuna getirdikten sonra uzaktan kumandayı cihaz üzerindeki alıcıya yaklaştırarak kumanda üzerindeki  tuşuna basınız. Cihaz üzerindeki mavi gösterge lambası yandıktan sonra  cihazı USB kablosuyla bilgisayara bağlayınız. Ardından PC kamera özelliğini kullanabilirsiniz.

Kayıt Tarihini Güncelleme

Kameranın kayıt tarihini güncelleyebilmek için boş bir text dosyası açınız ve

2012-10-15 15:00:12

formatında tarihi giriniz. Dosyayı ‘’time.txt’’ olarak kaydediniz ve bu dosyayı kamera PC ye bağlandıktan sonra ana dizine kopyalayınız. Kamerayı PC den çıkartıp kayıt yaptığınızda tarihin otomatik olarak güncellediğini görebilirsiniz.

Reset: Kamera sistemi hata verdiğinde, cihazı resetlemek için güç anahtarını önce OFF ardından ON konumuna getiriniz. Bu yolla, kamera sistemi tekrar başlayacaktır.

USB Portundan PC ye bağlamak

Güç anahtarını önce OFF ardından ON konumuna getirdikten sonra cihazı USB kablosuyla bilgisayara bağlayınız. Ardından uzaktan kumandayı cihaz üzerindeki alıcıya yaklaştırarak kumanda üzerindeki  tuşuna basınız. Cihaz üzerindeki mavi gösterge lambası yanar ve bilgisayar cihazı çıkarılabilir disk olarak görür.

Micro SD kartta depolanan video, resim ve ses dosyalarını PC üzerinden pleybek yapabilirsiniz.

Not: Cihazı prizden şarj ederken güç anahtarını OFF konumuna alınız. Cihaz şarj olurken kırmızı gösterge lambası yanar. Şarj tamamlandığında lamba söner.

Yasal Uyarı:

Cihazın, tehdit, santaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkiletmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz..!

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.


Bu Ürüne İlk Yorumu Siz Yapın “Duvar Saati Gizli Kamera İstanbul Desenli”