1080P Full HD Kol Saati Gizli Kamera Gece Görüşlü
1080P Full HD Kol Saati Gizli Kamera Gece Görüşlü

1080P Full HD Kol Saati Gizli Kamera Gece Görüşlü

325,00  325,00 

Kapıda Ödeme

1080P Full HD Kol Saati Gizli Kamera Gece Görüşlü. Dahili 8 GB hafızasına sesli renkli video kaydı yapabilir, fotoğraf çeker, görüntüsüz ses kaydı yapabilir

İstek Listeme Ekle
  • Açıklama
  • Yorumlar (0)

Ürün Açıklaması

1080P Full HD Kol Saati Gizli Kamera Gece Görüşlü

1080P Full HD Kol Saati Gizli Kamera Gece Görüşlü. Dahili 8 GB hafızasına sesli renkli video kaydı yapabilir, fotoğraf çeker, görüntüsüz ses kaydı yapabilir ve MSN – SKYPE gibi görüşmeli chat sitelerinde web kamera olarak kullanılabilir. Yağmurlu havalarda kullanılır, bu durumda deliksiz mikrofon kapağı takılması gerekir.
Full HD kamera nasıl çalısıyor?

Kameralı kol saati iki fonskiyon düğmesiyle kolayca kullanılır, biri açma/kapama ve video kayıt düğmesidir, diğeri ise mod düğmesidir. Mod düğmesinden video – gece görüş video modu – fotoğraf – görüntüsüz ses kayıt özellikleri arasında manuel olarak seçim yapılır, led gösterge sayesinde hangi çekim modda olduğunu gösterir, video kayıt esnasında led göstergesi yanmaz. Tüm kayıtlarda saat ve tarih damgası mevcut.
Saat kamera ile yapılan kayıtlar nasıl izlenir?

Kutu içeriğinden çıkan USB kablosu ile bilgisayar ile bağlantı kurulur ve normal usb belleğindeki gibi bellekteki kayıtları gösterir, ilgili kayıtları izleyebilir, silebilir yada kopyalanabilir.
Nasıl şarj edilir?

USB kablosu ile bilgisayarla bağlantı kurulduğunda, dahili bataryası şarj olur aynı zamanda ilgili kayıtlara erişilebilir.
Web kamera olarak nasıl ve nerelerde kullanılabilir?

Kutu içeriğinden çıkan CD-driver içinde olan web kamera programı bilgisayara yüklenir daha sonra web kamerasını kullanabilmek için bilgisayardan kol saati kamera olarak seçilmesi gerekir kamera ayarlardan. MSN, Yahoo, SKYPE gibi bir çok canlı sohbet sitelerinde kullanılır, normal bir web kamerasından farksız.
Teknik özellikleri

Video: AVI formatında 30 fps 1920×1080
Gece görüş: 4 adet IR led
Fotoğraf: JPEG formatında 4032×3024 piksel
Ses kayıt: WAV formatında görüntüsüz ses kaydı
Web kamera: MSN, SKYPE gibi borçok canlı sohbet sitelerinde kullanılır.

Kutu içeriği

Kol saati kamera
USB data kablosu
Kullanım kılavuzu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.


Bu Ürüne İlk Yorumu Siz Yapın “1080P Full HD Kol Saati Gizli Kamera Gece Görüşlü”